Thinklabs

Przemyślane rozwiązania

4

PRODUKTY WŁASNE

7

LAT NA RYNKU

15

LAT DOŚWIADCZENIA

500+

POMYSŁÓW

Tpay EasyShop plugin

EasyShop Tpay to plugin płatności do sklepu opartego na systemie Joomla!

Dodatek (plugin) umożliwia realizowanie szybkich płatności internetowych za zakupy dokonane w sklepie opartym na Joomla! z zainstalowanym dodatkiem sklepu EasyShop.

Płatności obsługiwane są za pośrednictwem kanału płatności Tpay.

Image
Image

Zarządzaj linkami z jednego miejsca

na blogach, forach i w e-mailach
Image

Dlaczego 301lite?

Mając własne strony internetowe możesz w jednym miejscu zmieniać linki docelowe do różnych stron internetowych bez konieczności logowania się do każdej z nich. Możesz również podzielić ruch na kilka stron internetowych. Jeden link może kierować do 1 lub większej ilości stron internetowych w zależności od ustawień.

A to wszystko za pomocą jednego panelu do zarządzania linkami.

ISA - Internetowy System Ankietowania

Istnieje wiele systemów ankietowania internetowego, jednak nie ma systemu, który w pełni odpowiadałby oczekiwaniom uczelni, która chciałaby dowiedzieć się od swoich studentów co sądzą oni o wykładowcach i o sposobie prowadzenia przez nich zajęć, działaniu jednostek administracyjnych lub innych jednostek, przy zachowaniu anonimowości ankietowanego studenta.

Jednak taka ankieta powinna być rzetelna, a ankietowany student mógł oceniać tylko tych wykładowców, z którymi ma bądź miał zajęcia.
Image
Image

Osclass REST API

Interfejs API REST to usługa internetowa, która ułatwia komunikację między zewnętrznymi aplikacjami www i/lub aplikacjami mobilnymi. Oferowane API służy do komunikacji z serwisem opartym o popularny darmowy katalog ogłoszeniowy Osclass (Open Source Classifieds).